Centrum
Okulistyki

Strefa wiedzy

Laserowa korekcja wzroku – jak zmieniła życie naszych pacjentów?

Stylowe oprawki mogą dodać nam uroku, ale wszyscy dobrze wiemy, jak uciążliwe może być noszenia okularów – szczególnie zimą lub gdy uprawiamy aktywnie sport. Jeśli zastanawiacie się nad laserową korekcją wady wzroku, warto przeczytać opinie naszych pacjentów, którzy zabieg mają już za sobą – a być może również zastanawiali się, czy warto.

Pan Mariusz z Nowego Targu

Aktywny przedsiębiorca, od ponad 20 lat nosił okulary. Najbardziej przeszkadzały mu latem, ponieważ musiał na zmianę nosić okulary przeciwsłoneczne z normalnymi oprawkami. “Nie jestem zwolennikiem soczewek kontaktowych a bardzo lubię nurkować, gdy moja wada powiększyła się, musiałem stanowczo ograniczyć nurkowanie, przez co moje wyczekiwane co roku wakacje nie były już takie same” – wspomina Pan Mariusz. “Chciałem zrobić to od dawna, ale miałem pewne obawy co do zabiegu. Przy moim zapracowanym trybie życia, obawiałem się wykluczenia na długo z pracy. Na szczęście Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła i nie żałuję, że się zdecydowałem, w końcu mogę robić to co kocham bez ograniczeń, a do siebie doszedłem już w kilka dni po zabiegu.”

Edyta, studentka z Krakowa

Soczewki kontaktowe nosiła już od gimnazjum. Był to dla niej pewien dyskomfort. “Na soczewki wydałam majątek, a ze względu na aktywny tryb życia nie jestem zwolenniczką okularów. Kiedy przyszłam na studia do Krakowa i zorientowałam się, że laserowa korekcja wzroku w Krakowie jest na wyciągnięcie ręki, zdecydowałam się bez wahania”. Choć dla studentki była to niełatwa decyzja i spora inwestycja, okazała się trafiona. Teraz nie żałuje, zapomniała o soczewkach i cieszy się życiem.

Maria, pracująca babcia

Gdy wzrok pani Marii, aktywnej, pracującej babci z jednej z podkrakowskich miejscowości zaczął się pogarszać, sądziła, że skazana jest na okulary. Jej potrzeby były różne, stale więc miała przy sobie okulary do czytania, ale także takie do jazdy samochodem. Męczyło ją to, bo z natury pani Marii trudno usiedzieć w miejscu – opiekuje się dwójką wnucząt i pracuje dorywczo w sklepie ze zdrową żywnością. Zabieg laserowej korekcji wzroku w Centre de la Vision był prezentem od córek. Z natury odważna pani Maria, nie wahała się i szybko zrealizowała wizytę kwalifikacyjną, zapisując się na właściwy zabieg. Zaskoczyła ją krótka rekonwalescencja i bezproblemowy powrót do formy po zabiegu. Już po kilku dniach pani Maria mogła cieszyć się z prowadzenia auta – bez okularów – i jedynie opieka nad wnuczkami wymagała przez kilka tygodni nieco mniejszych szaleństw: dźwiganie i schylanie się nie są wskazane przez około 2-3 miesiące od korekcji. Czy było warto? Uśmiech pani Marii mówi sam za siebie.

Takich historii pacjentów Centre de la Vision jest dużo więcej, codziennie zmieniamy widok na świat wielu osób. Nie warto czekać dłużej i zastanawiać się, czy to coś dla nas. Już dziś można umówić się na wizytę kwalifikacyjną na zabieg laserowej korekcji wzroku i dołączyć do grona zadowolonych pacjentów.

Powrót

Dane teleadresowe

Godziny pracy   Klinika: Pon ‑ Pt: 8:00‑19:00
   Salon optyczny: Pon ‑ Wt: 8:00‑19:00 Śr ‑ Pt: 8:00‑18:00
Podziel się ze znajomymi
Copyright © 2021 CENTRE DE LA VISION All rights reserved