Centrum
Okulistyki

lek. med. Urszula Sudnik-Hrynkiewicz

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki, absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Szkolenie specjalizacje odbyłam w Oddziale Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im L. Rydygiera w Krakowie gdzie pracuje do dnia dzisiejszego. Egzamin specjalizacyjny zdałam z wyróżnieniem w 2012 roku. 

Praca lekarza jest moją wielką pasją, a moje doświadczenie kliniczne zdobyłam pracując w Oddziale Okulistycznym oraz odbywając liczne staże kierunkowe m.in. w Klinice Okulistyki CM UJ w Krakowie oraz w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie.

Jestem doświadczonym specjalistą, zajmuję się rozpoznawanie chorób przedniego i tylnego odcinka oka, a w szczególności diagnostyką jaskry, zaćmy, chorób siatkówki w tym powikłań ocznych cukrzycy i innych chorób naczyniowych siatkówki, diagnostyką i leczeniem AMD.

Wykonuje lasery w leczeniu jaskry, chorób siatkówki, podaję iniekcje anty VEGF w AMD, chorobach siatkówki w przebiegu cukrzycy, oraz w zakrzepach naczyń siatkówki.

Wykonuje również drobne zabiegi na powiekach, spojówkach oraz wykonuję operacje zaćmy.

W trosce o najlepszą opiekę nad Pacjentami staram się poszerzać moją wiedzę przez uczestnictwo w licznych kursach i kongresach. 

Powrót

Dane teleadresowe

Godziny pracy   Klinika: Pon ‑ Pt: 8:00‑19:00
   Salon optyczny: Pon ‑ Wt: 8:00‑19:00 Śr ‑ Pt: 8:00‑18:00
Podziel się ze znajomymi
Copyright © 2021 CENTRE DE LA VISION All rights reserved